2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w okresie od dnia 1 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w okresie od dnia 1 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/TINT/48/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001