570021-2026 - Ergebnis
Polen – Übungssimulatoren – Dostawa symulatora ambulansu wraz z wyposażeniem oraz systemu do nauczania metodą symulacji na potrzeby rozbudowy Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej na Wydziale Nauk o Zdrowiu Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa symulatora ambulansu wraz z wyposażeniem oraz systemu do nauczania metodą symulacji na potrzeby rozbudowy Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej na Wydziale Nauk o Zdrowiu Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa symulatora ambulansu wraz z wyposażeniem oraz systemu do nauczania metodą symulacji na potrzeby rozbudowy Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej na Wydziale Nauk o Zdrowiu Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku z podziałem na następujące części: Część 1 – Symulator ambulansu wraz z wyposażeniem; Część 2 – System do nauczania metodą symulacji. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 1.1 – 1.2 do SWZ. Opisy zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia / Opisie oferowanego sprzętu przedstawiają minimalne wymagania dotyczące parametrów technicznych. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez Zamawiającego. 3. Niniejsze zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Rozwój infrastruktury PANS we Włocławku w celu dostosowania procesu kształcenia do potrzeb rynku pracy” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, Działanie 6.7 Inwestycje w infrastrukturę kształcenia zawodowego w tym PUZ – zgodnie z umową nr UM_WR.431.3.106.2024 o dofinansowanie projektu nr FEKP.06.07-IZ.00-0001/24.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelSymulator ambulansu wraz z wyposażeniem
BeschreibungDostawa symulatora ambulansu wraz z wyposażeniem na potrzeby rozbudowy Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej na Wydziale Nauk o Zdrowiu Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 1.1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji
LosLOT-0002
TitelSystem do nauczania metodą symulacji
BeschreibungDostawa systemu do nauczania metodą symulacji na potrzeby rozbudowy Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej na Wydziale Nauk o Zdrowiu Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 1.2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme