2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronický systém spisové služby s atestací
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání, implementace a zajištění následné podpory a rozvoje elektronického systému spisové služby (eSSL) včetně potřebného dokument management systému. Součástí plnění je zejména provedení předimplementační analýzy, dodání a konfigurace aplikačního software, implementace, migrace dat, zajištění zkušebního provozu, předání provozní a bezpečnostní dokumentace, zajištění školení uživatelů, poskytování služeb podpory, služeb rozvoje po dobu účinnosti smlouvy na veřejnou zakázku a poskytnutí služeb exitu. Dodávka musí být v souladu s požadavky zadavatele, platnými právními a technickými předpisy, Národním standardem pro eSSL a musí umožnit získání a udržení platné atestace dle zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: OZP 067
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72212311 Entwicklung von Dokumentenverwaltungssoftware, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001