Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Osrednjeslovenska (SI041)
Land: Slowenien
Allgemeine Informationen
Zusätzliche Informationen: Naročnik bo na vprašanja odgovoril preko Portala javnih naročil najkasneje do 15.9.2026 do 17.00 ure. Naročnik se ne zavezuje, da bo odgovoril na vprašanja, ki ne bodo zastavljena na zgornji način do določenega roka.