570037-2026 - Ergebnis
Dänemark – Vermögensversicherungen – Bekendtgørelse om indgået kontrakt - Vridsløselille Andelsboligforening - Indkøb af forsikringer
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBekendtgørelse om indgået kontrakt - Vridsløselille Andelsboligforening - Indkøb af forsikringer
BeschreibungVridsløselille Andelsboligforening ønsker tilbud på nedenstående delaftale efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet:Delaftale 1: Bygnings- og løsøreforsikringDer henvises nærmere til de respektive kravspecifikationer i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Interne Kennung287885798
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVridsløselille Andelsboligforening ønsker tilbud på nedenstående delaftale efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet:Delaftale 1: Bygnings- og løsøreforsikringDer henvises nærmere til de respektive kravspecifikationer i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der Optionenjf. udbudsmaterialet