See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pomieszczeń w obiektach Lubuskiego Zakładu w Zielonej Górze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pomieszczeń w obiektach Lubuskiego Zakładu w Zielonej Górze.
Interne Kennung: Zg.240.2693.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Żagań, ul. Kolejowa 88
Beschreibung: Sprzątanie pomieszczeń w Żaganiu
Interne Kennung: Zg.240.2693.2026 - Zadanie 1-Sprzątanie pomieszczeń w obiektach Lubuskiego Zakładu w Zielonej Górze.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Zbąszynek, ul. Dworcowa 2
Beschreibung: Sprzątanie pomieszczeń
Interne Kennung: Zg.240.3435.2026 - Zadanie 2 - Sprzątanie pomieszczeń w obiektach Lubuskiego Zakładu w Zielonej Górze.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Rzepin ul. Towarowa 1 i Dworcowa 78
Interne Kennung: Zg.240.2693.2026 - Zadanie 3 - Sprzątanie pomieszczeń w obiektach Lubuskiego Zakładu w Zielonej Górze.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Kostrzyn n/Odrą. ul. Dworcowa 2
Interne Kennung: Zg.240.2693.2026 - Zadanie 4 - Sprzątanie pomieszczeń w obiektach Lubuskiego Zakładu w Zielonej Górze.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Gorzów Wlkp., ul. Dworcowa 1
Interne Kennung: Zg.240.2693.2026 - Zadanie 5 - Sprzątanie pomieszczeń w obiektach Lubuskiego Zakładu w Zielonej Górze.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Zielona Góra, ul. Ułańska 3
Interne Kennung: Zg.240.2693.2026 - Zadanie 6 - Sprzątanie pomieszczeń w obiektach Lubuskiego Zakładu w Zielonej Górze.