See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor onderhoud en vernieuwing van veiligheidsverlichting in gebouwen van Groep Gent
Beschreibung: Raamovereenkomst voor onderhoud en vernieuwing van veiligheidsverlichting in gebouwen van Groep Gent
Interne Kennung: PPP0HZ-5875/6540/FWG/2026/001/EV/5875
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - FM Onderwijs
Beschreibung: Perceel 1 - FM Onderwijs
Interne Kennung: FWG/2026/001/EV/5878_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - FM Themagebouwen
Beschreibung: Perceel 2 - FM Themagebouwen
Interne Kennung: FWG/2026/001/EV/5878_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - FM Welzijn
Beschreibung: Perceel 3 - FM Welzijn
Interne Kennung: FWG/2026/001/EV/5878_3