2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznych w modelu In House
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców gminy Sobótka 2. Utrzymanie zieleni miejskiej na terenie miasta Sobótka 3. Akcja letnia 4. Akcja zimowa 5. Zarządzanie i utrzymanie cmentarza komunalnego 6. Okolicznościowe dekorowanie miasta Sobótka 7. Bieżące remonty przystanków 8. Zarządzanie i administrowanie Punktem Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych 9. Wywóz odpadów komunalnych z miejsc publicznych na terenie Miasta i Gminy Sobótka 10. Zarządzanie oraz nadzór nad zrekultywowanym składowiskiem odpadów
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Świadczenie usług publicznych w modelu In House” na rzecz Gminy Sobótka w zakresie odbioru odpadów, utrzymaniu zieleni miejskiej, letnim utrzymaniu ulic, zimowym utrzymaniu ulic, zarządzanie punktem selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, utrzymaniem przystanków, zarządzaniem gminnym cmentarzem komunalnym, okolicznościowe dekorowanie miasta, zarządzanie zrekultywowanym składowiskiem oraz wywóz odpadów z miejsc publicznych na terenie miasta Sobótka, zgodnie ze wskazanym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia