2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 100 ton wapna palonego mielonego wysokoreaktywnego (CaO) do higienizacji odwirowanych osadów ściekowych (kod 19 08 05) do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 100 ton wapna palonego mielonego wysokoreaktywnego (CaO) do higienizacji odwirowanych osadów ściekowych (kod 19 08 05) do Oczyszczalni Ścieków w Gorzowie Wlkp. ul. Kostrzyńska 158. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części III – Opis przedmiotu zamówienia stanowiącej integralną część specyfikacji warunków zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 339374-2026
Interne Kennung: ZP/8/2026/PL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44921210 Kalkmehl
5. Los
Los: LOT-0001