570068-2026 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Piekar Śląskich do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu – część D
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Piekar Śląskich do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu – część D
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Piekar Śląskich do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. 2. Łączna liczba uczniów objętych dowozem: 32 osoby. 3. Maksymalna dzienna liczba kilometrów: 40 km. 4. Liczba kilometrów dla poszczególnych tras obejmuje drogę dzieci z domu do szkoły i ze szkoły do domu. 5. Maksymalna liczba dni dowozu uczniów: 223 dni. 6. Minimalna ilość miejsc wymagana w pojazdach to liczba ilości dzieci na danej trasie + opiekun + kierowca), z zastrzeżeniem, że liczba dzieci może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu. 7. Wykonawca w celu realizacji zamówienia zobowiązany jest posiadać 2 pojazdy, każdy co najmniej 18 osobowy. 8. Wykonawca zobowiązany jest na formularzu oferty wskazać 2 pojazdy, którymi będzie realizować przedmiot zamówienia i które jednocześnie objęte są zezwoleniem przedstawionym w celu spełnienia warunku udziału w postępowaniu, (o którym mowa w rozdziale IX pkt 1 swz). 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) do swz. 10.Niniejsze postępowanie jest częścią zamówienia ogłoszonego w odrębnych postępowaniach. 11. Wykonawca składający ofertę jest nią związany od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 29 września 2026 r.
Vorherige Bekanntmachung381271-2026
Interne KennungBZP.271.21.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Piekar Śląskich do szkół i placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r. 2. Łączna liczba uczniów objętych dowozem: 32 osoby. 3. Maksymalna dzienna liczba kilometrów: 40 km. 4. Liczba kilometrów dla poszczególnych tras obejmuje drogę dzieci z domu do szkoły i ze szkoły do domu. 5. Maksymalna liczba dni dowozu uczniów: 223 dni. 6. Minimalna ilość miejsc wymagana w pojazdach to liczba ilości dzieci na danej trasie + opiekun + kierowca), z zastrzeżeniem, że liczba dzieci może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu. 7. Wykonawca w celu realizacji zamówienia zobowiązany jest posiadać 2 pojazdy, każdy co najmniej 18 osobowy. 8. Wykonawca zobowiązany jest na formularzu oferty wskazać 2 pojazdy, którymi będzie realizować przedmiot zamówienia i które jednocześnie objęte są zezwoleniem przedstawionym w celu spełnienia warunku udziału w postępowaniu, (o którym mowa w rozdziale IX pkt 1 swz). 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawiera załącznik nr 5 (projektowane postanowienia umowy) do swz. 10. Niniejsze postępowanie jest częścią zamówienia ogłoszonego w odrębnych postępowaniach. 11. Wykonawca składający ofertę jest nią związany od dnia upływu terminu składania ofert do dnia: 29 września 2026 r.
Menge8 920 Kilometer