2. Verfahren
Verfahren
Titel: "ECHIPAMENTE DE LABORATOR, OPTICE SI DE PRECIZIE"
Beschreibung: "ECHIPAMENTE DE LABORATOR, OPTICE SI DE PRECIZIE" (Lot 1-" FRIGIDER PENTRU LABORATOR - 6 buc; Lot 2- LINIE COMPLETA DE LABORATOR PENTRU PROCESAREA HISTOLOGICA A PROBELOR VEGETALE - 1 buc; Lot 3 -MASINA DE SPALAT STICLARIE DE LABORATOR - 1 buc; Lot 4 -HOTA LABORATOR CLASA a II a - 1 buc; Lot 5- AUTOCLAV - 1 buc) conform specificatiilor din caietul de sarcini. Număr de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor /candidaturilor: 18 zile. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare: in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 41748972_2026_PAAPD1629010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -FRIGIDER PENTRU LABORATOR
Beschreibung: Lot 1-" FRIGIDER PENTRU LABORATOR " - 6 bucati Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51430000 Installation von labortechnischen Anlagen, 79632000 Personalschulung
Los: LOT-0002
Titel: -LINIE COMPLETA DE LABORATOR PENTRU PROCESAREA HISTOLOGICA A PROBELOR VEGETALE
Beschreibung: Lot 2- LINIE COMPLETA DE LABORATOR PENTRU PROCESAREA HISTOLOGICA A PROBELOR VEGETALE - 1 bucata Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: -MASINA DE SPALAT STICLARIE DE LABORATOR
Beschreibung: Lot 3 - MASINA DE SPALAT STICLARIE DE LABORATOR - 1 bucata Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: -HOTA LABORATOR CLASA a II a
Beschreibung: Lot 4 - HOTA LABORATOR CLASA a II a - 1 bucata Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: -AUTOCLAV
Beschreibung: Lot 5- AUTOCLAV - 1 bucata Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 5