570087-2025 - Ergebnis
Tschechien – Teile für Maschinen für die Erzaufbereitung – OŘ_Mlecí elementy pro ventilátorové mlýny _ ETU, EPR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOŘ_Mlecí elementy pro ventilátorové mlýny _ ETU, EPR
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění provozu konsignačního skladu a výroba a dodávky mlecích elementů.
Interne KennungN006/25/V00013794
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43620000 Teile für Maschinen für die Erzaufbereitung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenKupující si vyhrazuje právo v případě, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření Smlouvy, a které budou mít vliv na dodání Předmětu koupě: ▪ změnit místo dodání (např. z důvodu nedostatečné kapacity skladu v dané lokalitě je možný přesun do skladu jiné výrobní lokality Kupujícího, ▪ změnit smluvní cenu (na základě mechanismu popsaného v článku 5.1.) nebo ▪ opravit zjevné chyby v textu smlouvy. Tyto změny smlouvy nelze považovat za podstatné změny závazku ve smyslu ustanovení § 222 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění, a mohou být provedeny pouze písemným dodatkem k této Smlouvě.