570091-2026 - Ergebnis
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Prvky ÚSES a polní cesty v k.ú. Výšovice – I. etapa (výsadby)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrvky ÚSES a polní cesty v k.ú. Výšovice – I. etapa (výsadby)
BeschreibungPředmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace společných zařízení navržených v rámci komplexních pozemkových úprav v k.ú. Výšovice. Realizace zahrnuje následující objekty: SO 01.1 – Lokální biokoridor LBK K1 SO 01.2.1 – Lokální biocentrum LBC Loučná – výsadby SO 01.3 – Lokální biokoridor LBK4 Bařiny SO 01.4 – Lokální biocentrum Lesík Okluky Součástí plnění je i následná péče o porosty po dobu 3 let.
Interne KennungSP7429/2026-521101
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
LosLOT-0001