2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31217007 Levering Voeding en Technische & Niet Technische Scheepsbenodigdheden Rijksrederij
Beschreibung: Deze aanbesteding, bestaande uit 2 percelen betreft tijdige, betrouwbare en transparante levering van voeding, voeding gerelateerde gebruiksartikelen (perceel 1, circa 25 vaartuigen) en technische/niet-technische scheepsbenodigdheden (perceel 2, gehele vloot) ten behoeve van vaartuigen die worden ingezet voor Douane, Kustwacht, Ministerie van Economische Zaken en Rijkswaterstaat. De leverancier zorgt voor een landelijke dekking, inclusief logistieke betrouwbaarheid, administratie, rapportages en managementinformatie. Een aandachtspunt is dat RWS geen problematiek dient te ondervinden met betrekking tot douane (over belastingen) aangelegenheden voor leveringen van voedsel aan zeevaartschepen die buiten de territoriale wateren varen. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de Korte Beschrijving.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63726600 Betrieb von Schiffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 34930000 Seetechnische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Voeding en Voeding gerelateerde artikelen
Beschreibung: Perceel 1 betreft tijdige, betrouwbare en transparante levering van voeding, voeding gerelateerde gebruiksartikelen voor circa 25 vaartuigen die worden ingezet voor Douane, Kustwacht, Ministerie van Economische Zaken en Rijkswaterstaat. De leverancier zorgt voor een landelijke dekking, inclusief logistieke betrouwbaarheid, administratie, rapportages en managementinformatie. Een aandachtspunt is dat RWS geen problematiek dient te ondervinden met betrekking tot douane (over belastingen) aangelegenheden voor leveringen van voedsel aan zeevaartschepen die buiten de territoriale wateren varen. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de Korte Beschrijving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie 2x 1 jaar verlenging.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Technische en niet technische scheepsbenodigdheden
Beschreibung: Perceel 2 betreft tijdige, betrouwbare en transparante levering van technische en niet-technische scheepsbenodigdheden voor de gehele vloot die wordt ingezet voor Douane, Kustwacht, Ministerie van Economische Zaken en Rijkswaterstaat. De leverancier zorgt voor een landelijke dekking, inclusief logistieke betrouwbaarheid, administratie, rapportages en managementinformatie. Een aandachtspunt is dat RWS geen problematiek dient te ondervinden met betrekking tot douane (over belastingen) aangelegenheden voor leveringen aan zeevaartschepen die buiten de territoriale wateren varen.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34930000 Seetechnische Ausrüstung
570093-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europese openbare procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63726600 Ship-operating services
Additional classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products, 34930000 Marine equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie 2x 1 jaar verlenging.
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 34930000 Marine equipment
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Europese openbare procedure
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 63726600 Servicios de explotación de embarcaciones
Clasificación adicional (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines, 34930000 Equipo marino
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Optie 2x 1 jaar verlenging.
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 34930000 Equipo marino