570100-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Flüssigstickstoff – Dodávky kapalného dusíku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky kapalného dusíku
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky kapalného dusíku o čistotě minimálně 5.0 (tj. 99,999%), (dále také „LIN“) včetně dopravy pro Ústav hematologie a krevní transfuze, konkrétně zajištění dodávek kapalného dusíku velkou cisternou pro kryosklad a biobanku a dále dodávek kapalného dusíku malou cisternou do Dewarových nádob v budovách B, E a G v předpokládaném množství uvedeném v Položkovém rozpočtu, který je přílohou č. 6 této ZD. Podrobná technická specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 5 této ZD. Dodávky budou probíhat postupně na základě dílčích objednávek na základě Rámcové kupní smlouvy s jedním vybraným dodavatelem.
Interne KennungVZ25025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111800 Flüssigstickstoff
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo upravit jednotkové ceny dodávek dusíku z důvodu inflace za podmínek dále uvedených: V případě, že průměrný roční index spotřebitelských cen dle údajů Českého statistického úřadu, publikovaných na jeho internetových stránkách, uvedený ke kalendářnímu měsíci odpovídajícímu měsíci, v němž byla smlouva podepsána, vzroste o více než 3 %, zvýší se částky smluvních cen uvedených v příloze č. 6 této ZD o výši tohoto indexu, a to v každém roce trvání smlouvy, nejdříve však jeden rok od účinnosti Smlouvy. Ke zvýšení dochází nejdříve však k 1. dubnu v daném kalendářním roce. Vybraný dodavatel je oprávněn písemně oznámit zadavateli uplatnění inflační doložky, které musí písemné a musí obsahovat rozdíl cen indexu, zvýšenou cenu a podrobnosti výpočtu zvýšení. Zadavatel pro odstranění pochybností uvádí, že k úpravě ceny dle tohoto ustanovení smlouvy je třeba uzavřít dodatek ke Smlouvě.