See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UREDSKI MATERIJAL
Beschreibung: Predmet nabave je nabava i isporuka uredskog materijala.
Interne Kennung: 8/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Tiskanice, kuverte i ostali papirnati uredski materijal
Beschreibung: Tiskanice, kuverte i ostali papirnati uredski materijal
Interne Kennung: 8/2024-2