570137-2026 - Ergebnis
Estland – Sportgeräte und -ausrüstungen – Spordiinventari ostmine koos hooldus- ja remontteenusega
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spordiinventari ostmine koos hooldus- ja remontteenusega
Beschreibung: Hankija eesmärk on raamlepingu sõlmimine spordiinventari (sh jõusaaliinventari, kardioseadmete ja erinevate sporditoodete) soetamiseks koos hooldus- ja remontteenusega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 306079-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Hooldus- ja remonttööde teenuse tellimine kehtiva müügigarantiita seadmetele
Beschreibung: Hooldus- ja remonttööde teenuse tellimine kehtiva müügigarantiita seadmetele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 306079-0004