570139-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa odcinka linii kolejowej nr 285 w zakresie wyniesienia toru na obiekt inżynieryjny nad ul. Bardzką we Wrocławiu" w ramach projektu pn.: „Projekty przygotowawcze”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa odcinka linii kolejowej nr 285 w zakresie wyniesienia toru na obiekt inżynieryjny nad ul. Bardzką we Wrocławiu" w ramach projektu pn.: „Projekty przygotowawcze”
Beschreibung1. Przedmiotem Zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa odcinka linii kolejowej nr 285 w zakresie wyniesienia toru na obiekt inżynieryjny nad ul. Bardzką we Wrocławiu" w ramach projektu pn.: „Projekty przygotowawcze” w tym: 1) Faza I - Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem kompletu decyzji administracyjnych obejmująca: 1) Opracowanie Koncepcji Programowo-Przestrzennej (KPP); 2) Uzyskanie ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach; 3) Uzyskanie ostatecznej decyzji o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej; 4) Uzyskanie ostatecznego pozwolenia wodnoprawnego; 5) Opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych z dokumentacją geotechniczną i geologiczno-inżynierską wraz z uzyskaniem Pozwolenia na budowę; 6) Opracowanie materiałów przetargowych tj: OPZ, Przedmiar robót / RCO, Kosztorys Inwestorski, STWiORB, PFU dla branży Automatyki Kolejowej oraz Teletechniki i Instalacji Informatycznej; 7) Uzyskanie certyfikacji na etapie projektowania 2) Faza II - Prawo opcji obejmujące pełnienie nadzoru autorskiego na czas realizacji robót budowlanych. 2. Okres realizacji Zamówienia - w terminie 49 miesięcy od zawarcia Umowy (w przypadku nieskorzystania z Prawa Opcji). Maksymalny zakładany czas realizacji Umowy wynosi 70 miesięcy od zawarcia Umowy (w przypadku skorzystania z Prawa Opcji). Przy czym: 1) Faza I – zostanie zrealizowana w terminie 49 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, 2) Faza II – od dnia następnego po dniu zawarcia przez Zamawiającego umowy z wykonawcą zamówienia na roboty budowlane do czasu dokonania (ostatniego) odbioru końcowego robót budowlanych, czas trwania tej fazy określa się na 21 miesięcy (Prawo Opcji) 3) pomiędzy Fazą I a Fazą II odbędzie się procedura przetargowa, której zakładany czas trwania to 6 miesięcy.
Interne Kennung9090/IREZA4/03407/03431/26/P
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji (Faza II) - stanowi uprawnienie Zamawiającego obejmujące pełnienie nadzoru autorskiego na czas realizacji robót budowlanych. Termin realizacji - od dnia następnego po dniu zawarcia przez Zamawiającego umowy z wykonawcą zamówienia na roboty budowlane do czasu dokonania (ostatniego) odbioru końcowego robót budowlanych, czas trwania opcji (Fazy II) określa się na 21 miesięcy.