570146-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I OPROGRAMOWANIA IV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I OPROGRAMOWANIA IV
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla jednostek Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Interne KennungRA-ZP.2610.35.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: stacje robocze, monitory, oprogramowanie biurowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych bez monitorów, monitorów, oprogramowania biurowego dla jednostek Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Technicznym”.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: komputery przenośne, oprogramowanie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych i oprogramowania biurowego dla jednostek Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: akcesoria do komputerów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych dla jednostek Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne KennungCzęść 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: oprogramowanie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania dla jednostek Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne KennungCzęść 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme