570147-2026 - Ergebnis
Tschechien – Teile für Luft- oder Vakuumpumpen sowie Luft- oder Gaskompressoren – Součástky pro modulární aparatury
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSoučástky pro modulární aparatury
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka turbo-molekulárních vývěv a membránových vakuových vývěv. Součástí předmětu plnění je doprava na místo plnění a instalace zařízení. Podrobná technická specifikace předmětu dodávky je uvedena v příloze č. 1 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung48/9560/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42124300 Teile für Luft- oder Vakuumpumpen sowie Luft- oder Gaskompressoren
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka turbo-molekulárních vývěv a membránových vakuových vývěv. Součástí předmětu plnění je doprava na místo plnění a instalace zařízení. Podrobná technická specifikace předmětu dodávky je uvedena v příloze č. 1 této zadávací dokumentace