570148-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Aufzüge – ÚPMD Praha – výměna výtahů C2, E1 a F1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚPMD Praha – výměna výtahů C2, E1 a F1
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výměna výtahů C2, E1 a F1 v Hlavním objektu – Objekt C, E, F, v areálu Ústavu pro péči o matku a dítě (dále jen „ÚPMD“) včetně servisních prohlídek, údržby a servisní činnosti. Specifikace servisních činností je uvedena v návrhu servisní smlouvy, která je přílohou zadávací dokumentace.
Interne Kennung19/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungÚPMD Praha – výměna výtahů C2, E1 a F1
Optionen
Beschreibung der Optionenvyhrazené změny závazku jsou uvedeny v ZD