570150-2026 - Ergebnis
Polen – Brandverhütung – Wykonywanie przeglądów konserwacyjnych oraz sprawowanie nadzoru nad systemami, urządzeniami i instalacjami przeciwpożarowymi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie przeglądów konserwacyjnych oraz sprawowanie nadzoru nad systemami, urządzeniami i instalacjami przeciwpożarowymi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów konserwacyjnych oraz sprawowanie bieżącego nadzoru nad systemami, urządzeniami przeciwpożarowymi i instalacjami oddymiania i usuwania ciepła oraz instalacji sygnalizacji alarmu pożarowego – SAP w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung404207-2026
Interne KennungDFP.271.92.2026.PS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75251110 Brandverhütung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungWykonywanie przeglądów konserwacyjnych oraz sprawowanie nadzoru nad systemami, urządzeniami i instalacjami przeciwpożarowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.