2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie trzech 3-dniowych szkoleń dla członków zespołów interdyscyplinarnych i grup diagnostyczno-pomocowych w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej, z zakresu prawnych aspektów przeciwdziałania przemocy domowej oraz przemocy wobec dziecka, z elementami superwizji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie trzech 3-dniowych szkoleń dla członków zespołów interdyscyplinarnych i grup diagnostyczno-pomocowych w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej, z zakresu prawnych aspektów przeciwdziałania przemocy domowej oraz przemocy wobec dziecka, z elementami superwizji.
Interne Kennung: ZP.272.1.83.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy