2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego niesterylnego – kołderki grzewcze
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego niesterylnego – kołderki grzewcze: 1. Kołderka grzewcza o wymiarach min. 188 cm x 91 cm pod całe ciało pacjenta dorosłego. Kołderka wykonana z polipropylenu. Posiada zintegrowane 2 taśmy przylepne na spodzie kołdry do stabilizacji na stole. Kołderka przepuszczająca promieniowanie rentgenowskie, do użytku u jednego pacjenta. Spełniająca wymóg zawarty w instrukcji obsługi urządzenia do sterowania temperaturą Bair Hugger model 775, będącego w posiadaniu Szpitala, tj: „Urządzenie do sterowania temperaturą Bair Hugger jest przeznaczone do bezpiecznego stosowania WYŁĄCZNIE z elementami jednorazowego użytku Aparatu 3M do terapii grzewczej.” 2. Kołderka grzewcza o wymiarach min. 152 cm x 91 cm pod całe ciało pacjenta pediatrycznego. Kołderka wykonana z polipropylenu. Posiada zintegrowaną taśmę przylepną na spodzie kołdry do stabilizacji na stole. Kołderka przepuszczająca promieniowanie rentgenowskie, do użytku u jednego pacjenta. Spełniająca wymóg zawarty w instrukcji obsługi urządzenia do sterowania temperaturą Bair Hugger model 775, będącego w posiadaniu Szpitala, tj: „Urządzenie do sterowania temperaturą Bair Hugger jest przeznaczone do bezpiecznego stosowania WYŁĄCZNIE z elementami jednorazowego użytku Aparatu 3M do terapii grzewczej.” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do SWZ.
Interne Kennung: DZP-271-45/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie w trybie przetargu nieograniczonego ze skróconym terminem składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zastosowanie procedury przyspieszonej podyktowane jest pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z okoliczności, których Zamawiający nie mógł przewidzieć, działając z zachowaniem najwyższej należytej staranności. Istnieje bezpośrednie i realne ryzyko przerwania ciągłości dostaw asortymentu ratującego życie i zdrowie pacjentów z powodu wystąpienia następujących przesłanek o charakterze kumulatywnym: Unieważnienie części poprzedniego postępowania: W toku niedawno zakończonego postępowania przetargowego nr SZP-271-7/26 doszło do unieważnienia kilku pakietów asortymentowych ze względu na brak ofert lub oferty podlegające odrzuceniu. W toku ww. postępowania, w ramach części nr 29, instrukcja nie została załączona do dokumentacji postępowania ani opublikowana na stronie internetowej prowadzonego zamówienia. W konsekwencji Zamawiający udostępnił niepełny opis przedmiotu zamówienia, a Wykonawcy zostali pozbawieni dostępu do kluczowych informacji niezbędnych do prawidłowego zrozumienia wymagań Zamawiającego, a tym samym do sporządzenia porównywalnych i rzetelnie skalkulowanych ofert w ramach tej części.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001