2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autorizovaný servis vozidel značky multicar a jejich nástaveb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou komplexní servisní služby spočívající spočívající v provádění autorizovaného servisu vozidel multicar včetně dodávky náhradních dílů a servisních prohlídek, v rozsahu rámcové dohody o poskytování služeb (dále jen “smlouva”) a jejích příloh.
Interne Kennung: 2026/63
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001