2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług związanych z przeprowadzaniem badań lekarskich z zakresu ratownictwa górniczego oraz profilaktycznych badań lekarskich ratowników górniczych z zakresu medycyny pracy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Zakres badań wynika z: - załącznika numer 1 do Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 16 marca 2017 r. w sprawie ratownictwa górniczego: Szczegółowe wymagania dotyczące specjalistycznych badań lekarskich i specjalistycznych badań psychologicznych oraz z opracowanej metodologii specjalistycznych badań określonej przez podmiot zawodowo trudniący się ratownictwem górniczym. - art. 229 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 702500957
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres badań wynika z: - załącznika numer 1 do Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 16 marca 2017 r. w sprawie ratownictwa górniczego: Szczegółowe wymagania dotyczące specjalistycznych badań lekarskich i specjalistycznych badań psychologicznych oraz z opracowanej metodologii specjalistycznych badań określonej przez podmiot zawodowo trudniący się ratownictwem górniczym. - art. 229 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ