2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy platformy 4 obejmującej spektrometr wibracyjnego dichronizmu kołowego (VCD) wraz ze stanowiskiem do przygotowania próbek w ramach przedsięwzięcia pn. "Utworzenie Laboratorium Biomedycznych Spektroskopii Aplikacyjnych (LBSA), odpowiednio w odniesieniu od jednej do czterech części zamówienia.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy platformy 4 obejmującej spektrometr wibracyjnego dichronizmu kołowego (VCD) wraz ze stanowiskiem do przygotowania próbek w ramach przedsięwzięcia pn. "Utworzenie Laboratorium Biomedycznych Spektroskopii Aplikacyjnych (LBSA) realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycja D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, finansowanego ze środków Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego). Numer umowy o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem: FEMP.01.04-IZ.00-0269/24-00-XXI/57/FE/25, odpowiednio w odniesieniu od jednej do czterech części zamówienia. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Przedmiot zamówienia podzielony jest na cztery części: 1.2.1 W zakresie części I przedmiotem zamówienia jest dostawa Spektrometru VCD wraz z wyposażeniem towarzyszącym; 1.2.2 W zakresie części II przedmiotem zamówienia jest dostawa Aparatury wagowej; 1.2.3 W zakresie części III przedmiotem zamówienia jest dostawa Sprzętu do przygotowania i dozowania próbek; 1.2.4 W zakresie części IV przedmiotem zamówienia jest dostawa Urządzeń chłodniczych, zbiorników kriogenicznych oraz systemu oczyszczania wody. 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A i/lub Załącznik B i/lub Załącznik C i/lub Załącznik D do SWZ tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 2.1. wypełnioną tabelę parametrów: ”Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane”, Załącznik A i/lub Załącznik B i/lub Załącznik C i/lub Załącznik D, 3.2. certyfikaty zgodności lub deklaracje zgodności zgodnie z obowiązującymi przepisami, tj. ustawą z dnia 30 sierpnia 2002r. o systemie oceny zgodności (t.j. Dz.U. 2023 poz. 215), potwierdzające oznakowanie CE albo inne równoważne dokumenty lub oświadczenia lub dokumenty potwierdzające rozpoczęcie procedury certyfikacji. W przypadku niezakończonej procedury certyfikacji, certyfikat zgodności lub deklarację zgodności należy dostarczyć najpóźniej wraz z dostawą. Zamawiający dopuszcza złożenie ww. dokumentów w języku angielskim, (wymóg posiadania deklaracji zgodności CE dotyczy każdego urządzenia wskazanego w danej części postępowania, z wyjątkiem dewarów w części 4), 2.3. dokumenty wskazujące na podjęcie działań zmierzających do ochrony środowiska, np. dokumenty potwierdzające wypełnienie postanowień dyrektywy RoHS lub dyrektywy WEEE (dokumenty te mogą stanowić wspomniane wyżej certyfikat zgodności lub deklaracja zgodności zawierające odniesienia do wymienionych dyrektyw), certyfikat ISO 14001 lub certyfikat TCO lub ACT Environmental Impact Factor Label, Ecolabel, Blue Angel, Energy Star lub równoważne. Zamawiający dopuszcza złożenie ww. dokumentów w języku angielskim. (Wystarczające jest złożenie jednego z wymienionych dokumentów dla każdego zaoferowanego urządzenia , z wyjątkiem dewarów w części 4, gdzie Zamawiający nie wymaga przedkładania jakichkolwiek dokumentów w tym zakresie. W zakresie części I – Zamawiający nie wymaga złożenia ww. dokumentów, jeżeli Wykonawca złoży wraz z ofertą dokument, o którym mowa w pkt 3.4. poniżej), 2.4. Dla części 1: fakultatywnie - Certyfikat zrównoważonego rozwoju wydany przez zewnętrzną jednostkę (np. certyfikat EGNATON) dla oferowanego modelu urządzenia lub linii produktowej, w ramach której produkowany jest oferowany model, lub producenta oferowanego modelu. Całkowita ocena certyfikowanego urządzenia nie może być niższa niż 70% w stosunku do maksymalnej punktacji dla danego certyfikatu (w przypadku certyfikatów z punktową oceną). Zamawiający dopuszcza złożenie ww. dokumentu w języku angielskim *kryterium dodatkowo punktowane (nie podlega uzupełnieniu!) 2.5. dokumenty producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela w postaci kart katalogowych lub wydruków ze stron internetowych lub innych dokumentów lub oświadczeń, albo inne równoważne dokumenty lub oświadczenia, w języku polskim lub obcym wraz z tłumaczeniem na język polski, potwierdzające, że oferowane dostawy (przedmiot zamówienia) odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego w treści SWZ. Zamawiający dopuszcza złożenie ww. dokumentów w języku angielskim, Uwaga! dla części 1 ww. przedmiotowe środki dowodowe są wymagane wyłącznie dla pozycji 1–8 tabeli, w pozostałych pozycjach wystarczające jest potwierdzenie spełnienia wymagania oraz podanie modelu oferowanego urządzenia. 2.6. zobowiązanie innego podmiotu, o ile dotyczy, 2.7. oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o ile dotyczy, 2.8. odpowiednie pełnomocnictwa w przypadku podpisania oferty przez pełnomocnika, jak również w przypadku składania oferty wspólnej przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 3. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38310000 Präzisionswaagen, 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38436000 Rüttler und Zubehör, 38436300 Inkubator-Rüttler, 38436100 Mechanische Rüttler, 38436500 Mechanische Rührer, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser, 44612000 Flüssiggasbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Spektrometr VCD wraz z wyposażeniem towarzyszącym
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy platformy 4 obejmującej spektrometr wibracyjnego dichronizmu kołowego (VCD) wraz ze stanowiskiem do przygotowania próbek w ramach przedsięwzięcia pn. "Utworzenie Laboratorium Biomedycznych Spektroskopii Aplikacyjnych (LBSA) realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycja D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, finansowanego ze środków Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego). Numer umowy o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem: FEMP.01.04-IZ.00-0269/24-00-XXI/57/FE/25, odpowiednio w odniesieniu od jednej do czterech części zamówienia. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Przedmiot zamówienia podzielony jest na cztery części: 1.2.1 W zakresie części I przedmiotem zamówienia jest dostawa Spektrometru VCD wraz z wyposażeniem towarzyszącym; 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A i/lub Załącznik B i/lub Załącznik C i/lub Załącznik D do SWZ tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Aparatura wagowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy platformy 4 obejmującej spektrometr wibracyjnego dichronizmu kołowego (VCD) wraz ze stanowiskiem do przygotowania próbek w ramach przedsięwzięcia pn. "Utworzenie Laboratorium Biomedycznych Spektroskopii Aplikacyjnych (LBSA) realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycja D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, finansowanego ze środków Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego). Numer umowy o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem: FEMP.01.04-IZ.00-0269/24-00-XXI/57/FE/25, odpowiednio w odniesieniu od jednej do czterech części zamówienia. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Przedmiot zamówienia podzielony jest na cztery części: 1.2.1 W zakresie części II przedmiotem zamówienia jest dostawa Aparatury wagowej, 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A i/lub Załącznik B i/lub Załącznik C i/lub Załącznik D do SWZ tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 38310000 Präzisionswaagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Sprzęt do przygotowania i dozowania próbek
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy platformy 4 obejmującej spektrometr wibracyjnego dichronizmu kołowego (VCD) wraz ze stanowiskiem do przygotowania próbek w ramach przedsięwzięcia pn. "Utworzenie Laboratorium Biomedycznych Spektroskopii Aplikacyjnych (LBSA) realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycja D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, finansowanego ze środków Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego). Numer umowy o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem: FEMP.01.04-IZ.00-0269/24-00-XXI/57/FE/25, odpowiednio w odniesieniu od jednej do czterech części zamówienia. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Przedmiot zamówienia podzielony jest na cztery części: 1.2.1 W zakresie części III przedmiotem zamówienia jest dostawa Sprzętu do przygotowania i dozowania próbek; 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A i/lub Załącznik B i/lub Załącznik C i/lub Załącznik D do SWZ tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör, 38436300 Inkubator-Rüttler, 38436100 Mechanische Rüttler, 38436500 Mechanische Rührer, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Urządzenia chłodnicze, zbiorniki kriogeniczne oraz system oczyszczania wody
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy platformy 4 obejmującej spektrometr wibracyjnego dichronizmu kołowego (VCD) wraz ze stanowiskiem do przygotowania próbek w ramach przedsięwzięcia pn. "Utworzenie Laboratorium Biomedycznych Spektroskopii Aplikacyjnych (LBSA) realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycja D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, finansowanego ze środków Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego). Numer umowy o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem: FEMP.01.04-IZ.00-0269/24-00-XXI/57/FE/25, odpowiednio w odniesieniu od jednej do czterech części zamówienia. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Przedmiot zamówienia podzielony jest na cztery części: 1.2.1 W zakresie części IV przedmiotem zamówienia jest dostawa Urządzeń chłodniczych, zbiorników kriogenicznych oraz systemu oczyszczania wody; 1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A i/lub Załącznik B i/lub Załącznik C i/lub Załącznik D do SWZ tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser, 44612000 Flüssiggasbehälter