570217-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Kraftfahrzeuge – Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga
Beschreibung: Predmet ovog postupka nabave je nabava službenih vozila za potrebe ustrojstvenih jedinica Ministarstva financija, Carinske uprave, u skladu s tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Naručitelj predmetna motorna vozila nabavlja putem financijskog leasinga na razdoblje od 60 mjeseci odnosno 5 godina.
Interne Kennung: 15-VV-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osobni automobili (sedan)
Beschreibung: Grupa 1. predmeta nabave uključuje nabavu ukupno četiri (4) komada motornih vozila, osobnih automobila (sedana) za potrebe Središnjeg ureda, Sektora za mobilne jedinice, sukladno Prilogu br. 2.1. - Troškovniku i Tehničkoj specifikaciji za Grupu 1. predmeta nabave (Prilog br. 6.1. ove Dokumentacije), te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 15-VV-26-1
Los: LOT-0002
Titel: Osobni automobili (karavan)
Beschreibung: Grupa 2. predmeta nabave uključuje nabavu trideset i šest (36) osobnih automobila (karavana) za potrebe nadzornih aktivnosti područnih carinskih ureda i Središnjeg ureda, Sektora za mobilne jedinice sukladno Prilogu br. 2.2. - Troškovniku i Tehničkoj specifikaciji za Grupu 2. predmeta nabave (Prilog br. 6.2. ove Dokumentacije), te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 15-VV-26-2
Los: LOT-0003
Titel: Kombi vozila za PCU Zagreb
Beschreibung: Grupa 3. predmeta nabave uključuje nabavu dva (2) kombi vozila, furgona za potrebe PCU Zagreb, sukladno Prilogu br. 2.3. - Troškovniku i Tehničkoj specifikaciji za Grupu 3. predmeta nabave (Prilog br. 6.3. ove Dokumentacije), te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 15-VV-26-3
Los: LOT-0004
Titel: Putničko kombi vozilo za PCU Rijeka
Beschreibung: Grupa 3. predmeta nabave uključuje nabavu jednog (1) motornog vozila - putničkog kombi vozila za potrebe za PCU Rijeka, sukladno Prilogu br. 2.4. - Troškovniku i Tehničkoj specifikaciji za Grupu 4. predmeta nabave (Prilog br. 6.4. ove Dokumentacije), te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 15-VV-26-4
Los: LOT-0005
Titel: Teretno kombi vozilo za PCU Zagreb
Beschreibung: Grupa 5. predmeta nabave uključuje nabavu jednog (1) motornog vozila - teretnog kombi vozila za potrebe PCU Zagreb, sukladno Prilogu br. 2.5. - Troškovniku i Tehničkoj specifikaciji za Grupu 5. predmeta nabave (Prilog br. 6.5. ove Dokumentacije), te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 15-VV-26-5