2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRONÁJEM PROSTOR SLOUŽÍCÍCH PODNIKÁNÍ ZA ÚČELEM MALOOBCHODNÍHO PRODEJE PRÉMIOVÝCH TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ A TABÁČNICKÝCH POTŘEB M.Č. 2053, 2053a a 2053b.
Beschreibung: Dodavateli vybranému na základě koncesního řízení poskytneme právo k maloobchodnímu prodeji sortimentu prémiových tabákových výrobků a tabáčnických potřeb v jednotce m.č. 2053, 2053a a 2053b (dále jen „Koncese“), a to za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci a v návrhu Smlouvy o nájmu prostoru sloužícího podnikání a poskytování některých služeb s ním spojených na prostory, která tvoří Přílohu F Zadávací dokumentace (dále jen „Smlouva“) a dále za podmínek uvedených v ostatních přílohách Zadávací dokumentace nebo Smlouvy.
Vorherige Bekanntmachung: 334280-2026
Interne Kennung: 0211009674
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15990000 Tabak, Tabakwaren und zugehöriger Bedarf, 55900000 Einzelhandelsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PRONÁJEM PROSTOR SLOUŽÍCÍCH PODNIKÁNÍ ZA ÚČELEM MALOOBCHODNÍHO PRODEJE PRÉMIOVÝCH TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ A TABÁČNICKÝCH POTŘEB M.Č. 2053, 2053a a 2053b