See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de catering pentru implementarea Programului național „Masă Sănătoasă” de acordare a unui suport alimentar pentru elevii din cadrul Școlii Gimnaziale nr. 162, Școlii Gimnaziale nr. 178 și Școlii Gimnaziale nr. 181, conform Hotărârii Consiliului Local al Sectorului 1 nr. 191/18.06.2026, pentru anul școlar 2026-2027
Beschreibung: Servicii de catering pentru implementarea Programului național „Masă Sănătoasă” de acordare a unui suport alimentar pentru elevii din cadrul Școlii Gimnaziale nr. 162, Școlii Gimnaziale nr. 178 și Școlii Gimnaziale nr. 181, conform Hotărârii Consiliului Local al Sectorului 1 nr. 191/18.06.2026, pentru anul școlar 2026-2027 - pentru un număr de 1.874 de elevi.
Interne Kennung: S40
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Servicii de catering pentru implementarea Programului național „Masă Sănătoasă” de acordare a unui suport alimentar pentru elevii din cadrul Școlii Gimnaziale nr. 162, Școlii Gimnaziale nr. 178 și Școlii Gimnaziale nr. 181, conform Hotărârii Consiliului Local al Sectorului 1 nr. 191/18.06.2026, pentru anul școlar 2026-2027 - pentru un număr de 1.874 de elevi.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de catering pentru implementarea Programului național „Masă Sănătoasă” de acordare a unui suport alimentar pentru elevii din cadrul Școlii Gimnaziale nr. 162, Școlii Gimnaziale nr. 178 și Școlii Gimnaziale nr. 181, conform Hotărârii Consiliului Local al Sectorului 1 nr. 191/18.06.2026, pentru anul școlar 2026-2027.
Interne Kennung: 01
Menge: 320 454 Stück