See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zelený most – ulica (Fiesta)
Beschreibung: Predmetom zákazky je adaptácia bývalého železničného mosta s chodníkom na zelený most s voľnočasovými aktivitami pre peších a cyklistov. Bližšia špecifikácia je uvedená v projektovej dokumentácii.
Interne Kennung: 475 116
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001