2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Innowacyjnego Forum Medycznego, Polikliniki Centrum i na placu opałowym Centrum Onkologii w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż trzech instalacji fotowoltaicznych zlokalizowanych na dachu budynku Innowacyjnego Forum Medycznego, Polikliniki Centrum i na placu opałowym Centrum Onkologii w Bydgoszczy.
Interne Kennung: 438/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001