2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE s akumulací na střeše objektu JSDH, Jáchymovská 1528, 363 01 Ostrov
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“) na střeše objektu specifikovaného v čl. VIII. Zadávací dokumentace) včetně plnohodnotného uvedení do provozu v souladu s touto Zadávací dokumentací a jejími přílohami a energetického monitoringu budov, a to formou Design and Build. Předmětem veřejné zakázky jsou tedy veškeré projekční a inženýrské činnosti, dodávka technologie a instalační stavební činnosti potřebné k plnému zprovoznění FVE a jejích systémů, zapojení do rozvodné soustavy a závazek dodavatele k provádění záručního servisu FVE.
Interne Kennung: FVE Hasiči
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31440000 Batterien, 45000000 Bauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 09331000 Solarbatterien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem, spočívající v prodloužení doby pro provedení díla o dobu, po kterou trvá překážka, bránící dodavateli v řádném plnění smlouvy. Tato překážka může spočívat zejména: a) na straně třetích osob, kdy je plnění dodavatelem na jednání těchto osob závislé a je jimi podmíněno, přičemž dodavatel jednající s náležitou péčí nemohl vzniku překážky na straně třetích osob zabránit; b) ve vzniku mimořádných nepředvídatelných a neodvratitelných okolností, ohledně kterých nebylo možno rozumně očekávat, že by s nimi strany počítaly v době uzavření této smlouvy, a kterými jsou zejména živelní pohromy, epidemie či závažné společenské události (vis maior); c) v okolnosti/okolnostech, které zadavatel ani dodavatel nemohli rozumně předpokládat a které nezávisí na jejich vůli. Objednatel si nad rámec případných změn uvedených v jiných odstavcích této smlouvy vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy, a to následovně: a) v případě, že v průběhu trvání smlouvy na zakázku dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů, bude cena předmětu zakázky upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala takové změně zákonné sazby DPH; b) v případě, že zhotovitel při realizaci díla prokazatelně doloží, že daná komponenta předmětu plnění není na trhu dostupná, může nabídnout k realizaci stejné nebo lepší řešení, které však nepovede k navýšení celkové nabídkové ceny za realizaci díla. Současně takto instalované alternativní řešení nesmí porušit podmínky předběžného souhlasu provozovatele distribuční sítě. Objednatel si s odkazem na ust, § 222 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu závazku ze smlouvy, a to na provedení nepodstatných změn smlouvy, při dodržení podmínek v tomto ustanovení uvedených.