See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interne verhuisdiensten
Beschreibung: Omschrijving van de Opdracht De Opdrachtgever wil een raamovereenkomst afsluiten met één (1) opdrachtnemer voor interne verhuisdiensten met een initiële looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid om deze overeenkomst tweemaal met één jaar te verlengen. Scope van de Opdracht Het leveren van verhuisdiensten binnen het hoofdkantoor en overige vestigingen, bestaande uit: - Kantoormeubilair, zoals bureaus, stoelen, planten en kasten; - Delen van verdiepingen leeg maken en op een later moment terugplaatsen ten behoeve van de vervanging van de vloerbedekking; Het afvoeren en/of verplaatsen van meubilair naar een andere locatie, een opslag of een vuilstort; Handyman diensten verlenen; Aan- en afsluiten van bekabeling van de aanwezige ICT voorzieningen;(Cablemanagement) Archiefdiensten verhuizen. Opslaan van meubilair van opdracht Het ter beschikking stellen van een online platform dat real-time inzicht geeft in het aanwezige meubilair/ items in de opslag. Projectmanagement van huisvestingsprojecten Communicatie rondom verhuizingen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Interne verhuisdiensten
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98392000 Servicios de traslado
5. Lote
Lote: LOT-0000