See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams, Microsoft 365 E3 User GOV lub równoważnych (CUI-ZZ.3201.8.2026)
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest dostarczenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego subskrypcji licencji a) Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams na okres 12 miesięcy liczonych od daty wygaśnięcia posiadanych przez Zamawiającego licencji (licencje wygasają w okresie wrzesień/październik 2026 r. b) Microsoft 365 E3 User GOV na okres 12 miesięcy liczony od dnia aktywowania subskrypcji licencji lub subskrypcji licencji równoważnych spełniających funkcjonalności wskazane Opisie Przedmiotu Zamówienia. 3.2.1. Zamówienie podzielone jest na zamówienie podstawowe i zamówienie realizowane w ramach praw opcji. 3.2.1.1. w ramach zamówienia podstawowego: a) dostarczenie subskrypcji 40 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu, b) dostarczenie subskrypcji 300 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Urzędu Gminy Wrocław, c) dostarczenie subskrypcji 50 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław, d) dostarczenie subskrypcji 50 licencji Microsoft 365 E3 User GOV lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu 3.2.1.2. w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a) dostarczenie subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z Ms Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław, b) dostarczenie subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu. c) dostarczenie subskrypcji licencji Microsoft 365 E3 User GOV lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych oraz Urzędu Miejskiego Wrocławia. z zastrzeżeniem że łączna wartość zamówienia w ramach prawa opcji nie przekroczy wartości różnicy wynikającej z działania matematycznego: 499 000,00 zł brutto – (minus) wartość zamówienia podstawowego (cena oferty) Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, a Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o złożenie zamówienia, ani też roszczenie odszkodowawcze za niezłożenie zamówienia w tym zakresie. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb Zamawiającego i jego możliwości finansowych. Uwaga! Każdorazowo, jeżeli w dokumentach postępowania wskazana jest nazwa oprogramowania należy przez to rozumieć wskazane oprogramowanie lub wsparcie równoważne, zgodnie z zaoferowanym, spełniające wymagania wskazane w załączniku nr 1 do Umowy – OPZ. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik do SWZ. Warunki równoważności opisane zostały w Rozdziale 3 w pkt. 3.4 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 423862-2026
Interne Kennung: CUI-ZZ.3201.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams, Microsoft 365 E3 User GOV lub równoważnych
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest dostarczenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego subskrypcji licencji a) Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams na okres 12 miesięcy liczonych od daty wygaśnięcia posiadanych przez Zamawiającego licencji (licencje wygasają w okresie wrzesień/październik 2026 r. b) Microsoft 365 E3 User GOV na okres 12 miesięcy liczony od dnia aktywowania subskrypcji licencji lub subskrypcji licencji równoważnych spełniających funkcjonalności wskazane Opisie Przedmiotu Zamówienia. 3.2.1. Zamówienie podzielone jest na zamówienie podstawowe i zamówienie realizowane w ramach praw opcji. 3.2.1.1. w ramach zamówienia podstawowego: a) dostarczenie subskrypcji 40 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu, b) dostarczenie subskrypcji 300 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Urzędu Gminy Wrocław, c) dostarczenie subskrypcji 50 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław, d) dostarczenie subskrypcji 50 licencji Microsoft 365 E3 User GOV lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu 3.2.1.2. w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a) dostarczenie subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z Ms Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław, b) dostarczenie subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu. c) dostarczenie subskrypcji licencji Microsoft 365 E3 User GOV lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych oraz Urzędu Miejskiego Wrocławia. z zastrzeżeniem że łączna wartość zamówienia w ramach prawa opcji nie przekroczy wartości różnicy wynikającej z działania matematycznego: 499 000,00 zł brutto – (minus) wartość zamówienia podstawowego (cena oferty) Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, a Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o złożenie zamówienia, ani też roszczenie odszkodowawcze za niezłożenie zamówienia w tym zakresie. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb Zamawiającego i jego możliwości finansowych. Uwaga! Każdorazowo, jeżeli w dokumentach postępowania wskazana jest nazwa oprogramowania należy przez to rozumieć wskazane oprogramowanie lub wsparcie równoważne, zgodnie z zaoferowanym, spełniające wymagania wskazane w załączniku nr 1 do Umowy – OPZ. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia objętego prawem opcji: a) dostarczenie subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z Ms Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław, b) dostarczenie subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu. c) dostarczenie subskrypcji licencji Microsoft 365 E3 User GOV lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych oraz Urzędu Miejskiego Wrocławia. z zastrzeżeniem że łączna wartość zamówienia w ramach prawa opcji nie przekroczy wartości różnicy wynikającej z działania matematycznego: 499 000,00 zł brutto – (minus) wartość zamówienia podstawowego (cena oferty) Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, a Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o złożenie zamówienia, ani też roszczenie odszkodowawcze za niezłożenie zamówienia w tym zakresie. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb Zamawiającego i jego możliwości finansowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załączniku do SWZ