570256-2026 - Ergebnis
Belgien – Röntgengeräte – Levering, installatie en onderhoud van een mobiele C-boog met flat panel detector voor de pijnkliniek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering, installatie en onderhoud van een mobiele C-boog met flat panel detector voor de pijnkliniek
BeschreibungHet Jan Yperman ziekenhuis wenst een nieuwe mobiele C-boog aan te kopen voor de pijnkliniek. Het betreft een toestel met aparte monitorkar.
Interne KennungPPP0SQ-279/6209/2025/085
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025/085_1
Optionen
Beschreibung der OptionenVereiste opties (1) Overname van de huidige mobiele C-boog 2) Jaarpremie omnium onderhoudscontract)