570273-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Schiffen – „Wymiana zbiorników sprężonego powietrza lodołamacza „BORSUK” WR-01-223-Remont lodołamacza BORSUK”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wymiana zbiorników sprężonego powietrza lodołamacza „BORSUK” WR-01-223-Remont lodołamacza BORSUK”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wymiana zbiorników ciśnieniowych na sprężone powietrze służące do rozruchu silnika napędowego lodołamacza. Zbiorniki te, jako urządzenia techniczne objęte dozorem technicznym, zgodnie z art. 14 ust. 1 ustawy z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym (Dz.U. z 2024 r. poz. 1194), mogą być eksploatowane wyłącznie na podstawie decyzji zezwalającej na eksploatację, wydanej przez właściwy organ jednostki dozoru technicznego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
5. Los
LosLOT-0001