2. Verfahren
Verfahren
Titel: PEŁNIENIE FUNKCJI INWESTORA ZASTĘPCZEGO DLA ZAMKAU ŚRODKOWEGO I POŁUDNIOWEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu obowiązków Inwestora Zastępczego przy realizacji inwestycji pn.: „Modernizacja kompleksu zamkowego Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka –Zamek Środkowy i Południowy. 2. Zakres rzeczowy obejmuje: 2.1. Szczegółowe obowiązki Inwestora Zastępczego zostają uregulowane w umowie oraz w załączniku nr 8 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia). 2.2. Podczas nadzoru nad realizacją inwestycji cała komunikacja z Wykonawcą będzie przechodziła przez Inwestora Zastępczego, w celu uniknięcie nieporozumień. 3. Zakres nadzorowanych robót budowlanych został określony w: 3.1. załączniki nr 9A - 9G do SWZ - dokumentacja projektową pn. „Remont, przebudowa i rozbudowa kompleksu zamkowego Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka – etap I, II, III, IV i V” 3.2. załączniki nr 10 - 13 do SWZ - pozwolenia, postanowienia i ekspertyza; 3.3. załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 791679-2023
Interne Kennung: DZP-26-5/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71340000 Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen, 71521000 Baustellenüberwachung, 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego dla Zamku Środkowego i Południowego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Etapy realizacji robót budowlanych 1.1. Roboty budowlane zostaną zrealizowane w następujących etapach: 1.1.1. Etap I Zamek Środkowy, tj. z harmonogramu dokumentacji projektowej Etap III; 1.1.2. Etap II Zamek Południowy, tj. z harmonogramu dokumentacji projektowej Etap IV; 1.2. Zamawiający zleci wykonanie robót budowlanych i nadzoru Etapu I, a Etap II jest objęty prawem opcji. Oznacza to, że Zamawiający może zlecić wykonanie Etapu II w całości lub części na zasadach określonych w pkt 1.3 i 1.4 poniżej (pkt. 8.3. – 8.4. Działu III SWZ), 1.3. Zamawiający informuje, że zadanie określone w Etapie II stanowi zadania opcjonalne, których realizację Zamawiający warunkuje pozyskaniem środków finansowych na realizację w/w zadania (prawo opcji). W przypadku, gdyby Zamawiający nie pozyskał środków finansowych na realizację w/w zadanie, do dnia 31.12.2025 r., prawo opcji wygaśnie, tj. Zamawiający nie będzie mógł skorzystać z przewidzianego prawa opcji. 1.4. Zlecenie wykonania robót budowlanych na Etap II a co za tym idzie zlecenie nadzoru na ten etap (etap II) nastąpi co najmniej na 2 miesiące przed terminem rozpoczęcia ich wykonywania. Zlecenie wykonania robót budowlanych a co za tym idzie zlecenie nadzoru na (etap II) objęty prawem opcji nastąpi pisemnie i zostanie jednocześnie przekazane mailem na numer/adres wskazany przez Wykonawcę.