570295-2026 - Ergebnis
Estland – Personensonderbeförderung (Straße) – Vändra piirkonna õpilaste veo teenus 2026-2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vändra piirkonna õpilaste veo teenus 2026-2029
Beschreibung: Hanke objektiks on Vändra piirkonna õpilaste veo teenus perioodil 2026–2029. Teenust osutatakse vastavalt hanke alusdokumentides (sh tehnilises kirjelduses) toodud mahtudele, tingimustele ja nõuetele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312149-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000