See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa 2 szt. profesjonalnych laptopów do aplikacji obliczeniowych, graficznych z dziedziny sieci neuronowych i sztucznej inteligencji dla WO - KC-DE-zp.25.119.2026
Beschreibung: dostawa 2 szt. profesjonalnych laptopów do aplikacji obliczeniowych, graficznych z dziedziny sieci neuronowych i sztucznej inteligencji dla WO - KC-DE-zp.25.119.2026 - opis zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 227647-2026
Interne Kennung: KC-DE-zp.25.119.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: dostawa 2 szt. profesjonalnych laptopów do aplikacji obliczeniowych, graficznych z dziedziny sieci neuronowych i sztucznej inteligencji dla WO - KC-DE-zp.25.119.2026 - zgodnie z opisem w pkt 4.1 SWZ.