2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oekraïne-opvang Stationsweg 45
Beschreibung: Het ontwerp bestaat uit units die in de fabriek geprefabriceerd zijn, naar locatie getransporteerd, geplaatst en op locatie afgemonteerd worden. De werkzaamheden op locatie betreffen vooral installaties, het aansluiten aan nutsvoorzieningen en in een zeer beperkte mate nog bouwkundige bouwwerkzaamheden. De opzet van het pand bestaat uit twee bouwlagen en in totaal 45 appartementen. Er wordt gebruik gemaakt van twee typen appartementen; 14 appartementen met één slaapkamer en 31 appartementen met twee slaapkamers. De appartementen bestaan uit woonruimte met keuken, 1 of 2 slaapkamers en een badkamer. Dit resulteert in een verblijf voor maximaal 150 personen. Daarnaast dient voorzien te worden in ruimtes t.b.v. bergingen, wasruimtes, kantoren, gemeenschappelijke ruimtes en beveiliging. In totaal gaat het om circa 180 units.
Interne Kennung: HLT HIL 202507 PRJ-2500135
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De levering bestaat uit units die in de fabriek geprefabriceerd zijn, naar locatie getransporteerd, geplaatst en op locatie afgemonteerd worden. De werkzaamheden op locatie betreffen vooral installaties, het aansluiten aan nutsvoorzieningen en in een zeer beperkte mate nog bouwkundige bouwwerkzaamheden. De opzet van het pand bestaat uit twee bouwlagen en in totaal 45 appartementen. Er wordt gebruik gemaakt van twee typen appartementen; 14 appartementen met één slaapkamer en 31 appartementen met twee slaapkamers. De appartementen bestaan uit woonruimte met keuken, 1 of 2 slaapkamers en een badkamer. Dit resulteert in een verblijf voor maximaal 150 personen. Daarnaast dient voorzien te worden in ruimtes t.b.v. bergingen, wasruimtes, kantoren, gemeenschappelijke ruimtes en beveiliging. In totaal gaat het om circa 180 units.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude