570332-2026 - Ergebnis
Polen – Urologische Reagenzien – DOSTAWA SYSTEMU DO AUTOMATYCZNEJ ANALIZY MOCZU WRAZ Z ZABEZPIECZENIEM ODCZYNNIKOWYM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SYSTEMU DO AUTOMATYCZNEJ ANALIZY MOCZU WRAZ Z ZABEZPIECZENIEM ODCZYNNIKOWYM
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje dzierżawę analizatora/ów do oznaczania właściwości fizyko- chemicznych i osadów moczu, szacowana ilość oznaczeń na 36 m-cy wynosi 75 000. 2. Wymagania szczegółowe odnośnie przedmiotu zamówienia: 1) rodzaje odczynników, ich szacowane ilości oraz wymagania minimalne stanowiące podstawę do skalkulowania oferty, określa załącznik nr 7 (Formularz asortymentowo-cenowy) oraz załącznik nr 8 (Wymagania minimalne), 2) oferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania przez aktualnie obowiązujące przepisy prawne, 3) realizacja dostaw cząstkowych: 1-2 razy w miesiącu, wg zapotrzebowania Zamawiającego 4) maksymalny czas oczekiwania na dostawę cząstkową: do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung484119-2026
Interne KennungDIG.290.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696700 Urologische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 38434500 Biochemische Analysegeräte, 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 38434000 Analysatoren, 38434000 Analysatoren