570347-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Baustoffe und Zubehör – NABAVA GRAĐ. MATERIJALA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NABAVA GRAĐ. MATERIJALA
Beschreibung: Predmet nabave nije podijeljen na grupe te je ponuditelj u obvezi ponuditi isključivo cjelokupan predmet nabave. Količine predmeta nabave, iskazane u pripadajućem troškovniku, su okvirne količine za dvogodišnje razdoblje. Stvarno nabavljena količina temeljem sklopljenog ugovora o javnoj nabavi može biti veća ili manja od predviđene (okvirne) količine, odnosno ovisna je o potrebama i raspoloživim financijskim sredstvima korisnika. Tehničke specifikacije predmeta nabave Tehnička specifikacija predmeta nabave je iskazana u troškovniku, koji je sastavni dio ove dokumentacije o nabavi. Troškovnik Troškovnik u standardiziranom formatu je sastavni dio dokumentacije. Ponuditelj treba za traženu stavku troškovnika ispuniti jediničnu cijenu stavke (po jedinici mjere), ukupnu cijenu stavke bez PDV-a, cijenu ponude bez PDV-a, iznos PDV-a i ukupnu cijenu ponude s PDV-om. Prilikom popunjavanja troškovnika ponuditelj cijenu stavke izračunava kao umnožak količine stavke i jedinične cijene stavke. Jedinične cijene svake stavke troškovnika i ukupna cijena moraju biti zaokružene na dvije decimale. Ponuditeljima nije dopušteno mijenjati tekst troškovnika. Sve stavke troškovnika moraju biti ispunjene, u slučaju neispunjenja troškovnika ponuda se odbija. Gospodarskim subjektima nije dopušteno mijenjati tekst ili količine navedene u Troškovniku. Podaci o gospodarskim subjektima s kojima je naručitelj u sukobu interesa Popis gospodarskih subjekata s kojima Općina Vrsi ne smije sklapati ugovore sukladno članku 80. Zakona o javnoj nabavi (NN br. 120/2016): Perinić International d.o.o.; Obala kneza Branimira 55, 23235 Vrsi; OIB: 56295233904
Interne Kennung: JN-MV 04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000