See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej na potrzeby Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o., w podziale na 2 części. Szacunkowa ilość dostarczanej energii w okresie dostawy wynosi 12 743 MWh, w tym dla: Części 1 – 12 270 MWh, Części 2 – 473 MWh. Nie stanowi ona dla Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanej ilości. Faktyczne zużycie energii elektrycznej uzależnione będzie wyłącznie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest w każdym przypadku stosować zaoferowaną w przetargu cenę energii. Zamawiający ma obecnie zawarte umowy sprzedaży energii elektrycznej dla: Części 1 – umowa rezerwowa sprzedaży energii elektrycznej z PGE Obrót S.A., Części 2 – umowa sprzedaży energii elektrycznej z PGE Obrót S.A. Zamawiający ma obecnie zawarte umowy dystrybucyjne (na czas nieokreślony) z PGE Dystrybucja S.A. (dla części 1 i 2 zamówienia). Szczegóły dotyczące zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 6 Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 438752-2026
Interne Kennung: DZZ.261.14.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp oraz przepisy aktów wykonawczych do ustawy Pzp, w tym szczególnie: ‒ Rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. z 2020 r. poz. 2415 z późn. zm.; dalej także: „Rozporządzenie w sprawie dokumentów”) oraz ‒ Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452 z późn. zm.: dalej także: „Rozporządzenie w sprawie komunikacji elektronicznej”). 3. Jeżeli przepisy Pzp nie stanowią inaczej, do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawcę stosuje się przepisy ustawy Kodeks Cywilny dalej: "KC".
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Zakup energii elektrycznej do obiektów Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o., 36002 Jasionka 942
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej do obiektów Portu Lotniczego Rzeszów- Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o., 36002 Jasionka 942. Szacunkowa ilość dostarczanej energii w okresie dostawy wynosi 12 270 MWh. Szczegóły dotyczące zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 6 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZZ.261.14.26 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Zakup energii elektrycznej do terminala CARGO w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o., 36-002 Jasionka 948.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej do terminala CARGO w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o., 36-002 Jasionka 948. Szacunkowa ilość dostarczanej energii w okresie dostawy wynosi 473 MWh. Szczegóły dotyczące zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 6 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZZ.261.14.26 Część 2