570398-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – aanstelling ontwerpteam voor de restauratie en herbestemming van het stadhuis-landhuis
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelaanstelling ontwerpteam voor de restauratie en herbestemming van het stadhuis-landhuis
BeschreibungVoorwerp : Aanstellen van een ontwerpteam voor de restauratie, renovatie en herbestemming van het Stadhuis-Landhuis te Aalst. Plaats van uitvoering : Grote Markt 3, 9300 Aalst. (kadastraal perceel Aalst, Sectie A, Afdeling 1, deel van perceel 0421/F)
Interne KennungPPP0YU-76/6030/2026-09
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026-09_1