Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předmětem plnění díla v rámci smluvní opce bude rozvoj systému cPortál na základě provozních požadavků a aktuálních potřeb zadavatele. Jedná se o období od 01.01.2034 do dne 31.12.2035.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Land: Tschechien