2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jakościowych testów markerów czynników zakaźnych przenoszonych drogą krwi oraz materiałów zużywalnych, kalibracyjnych i kontrolnych wraz z dzierżawą kompatybilnej aparatury koniecznej do automatycznego wykonywania badań przesiewowych, podłączenie aparatury do posiadanego systemu informatycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jakościowych testów markerów czynników zakaźnych przenoszonych drogą krwi tj. testów HBsAg wraz z testami potwierdzenia, testów anty-HCV, testów HIV Ag/Ab i anty-Treponema pallidum oraz materiałów zużywalnych, kalibracyjnych i kontrolnych wraz z dzierżawą kompatybilnej aparatury koniecznej do automatycznego wykonywania badań przesiewowych u krwiodawców, dla liczby 90 000 donacji w okresie 36 miesięcy oraz podłączenie aparatury do posiadanego przez zamawiającego systemu informatycznego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001