570417-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Europese openbare aanbesteding Eigendommenverzekering Overheden Gemeente Steenbergen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese openbare aanbesteding Eigendommenverzekering Overheden Gemeente Steenbergen
BeschreibungHet betreft een Eigendommenverzekering Overheden op basis van een uitgebreide gevarendekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente Steenbergen. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne KennungK012111
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het aantal marktpartijen. • Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenNiet van toepassing
570417-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoK012111
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 66515100 Servicios de seguros de incendio
Clasificación adicional (cpv): 66000000 Servicios financieros y de seguros
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesNiet van toepassing