2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spotřební materiál Corpuls
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové kupní smlouvy s jedním dodavatelem na dodávky spotřebního materiálu a příslušenství pro defibrilátory Corpuls3 a Corpuls3 SLIM.
Interne Kennung: 104/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 222 odst.4 zákona především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10% původní hodnoty závazku.