2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda - Bunda černá 23 PČR nepromokavá a Expandér do Bundy černé 23 PČR nepromokavé
Beschreibung: Bunda černá 23 PČR nepromokavá - 10.000 ks Expandér do bundy černé 23 PČR nepromokavé - 5.000 ks
Interne Kennung: PPR-34304/ČJ-2026-990640
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811200 Polizeiuniformen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18221000 Wasserdichte Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 zákona ve spojení s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání rámcové dohody a smluv (objednávek) uzavřených na základě rámcové dohody. 11.1 Změna sazby DPH 11.1.1 Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek 11.1.2 Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze měnit v případě zvýšení či snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona o dani. V takovém případě bude cena plnění změněna o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH a to ode dne účinnosti nové zákonné změny sazby DPH. 11.2 Prodloužení trvání rámcové dohody a doby plnění a změna ceny plnění rámcové dohody 11.2.1 Zadavatel si na základě § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnou změnu závazku v podobě prodloužení trvání rámcové dohody upravené v jejím čl. 4 odst. /1/ a doby plnění rámcové dohody upravené v jejím čl. 4 odst. /4/, a to v případě, že dodavatel nebude schopen splnit předmět plnění rámcové dohody z důvodu vyšší moci (upravené v čl. 14 rámcové dohody), která může nastat mimo jiné i v důsledku nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky dodavatele nebo jeho poddodavatelů. Doba plnění bude v takovém případě prodloužena pouze o dodavatelem řádně prokázané období trvání okolností vyšší moci, které brání realizaci dodávky ve smluvním termínu realizace. 11.2.2 Zadavatel si na základě § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnou změnu závazku v podobě změny ceny upravené v čl. 9 odst. /2/ rámcové dohody, a to v případě, že dodavatel nebude schopen splnit předmět plnění rámcové dohody z důvodu vyšší moci (upravené v čl. 14 rámcové dohody), která může nastat mimo jiné i v důsledku nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky dodavatele nebo jeho poddodavatelů. Změna ceny bude v takovém případě upravena pouze o dodavatelem řádně prokázané okolnosti vyšší moci, které zapříčiňují změnu ceny. 11.2.3 Zadavatel si na základě § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnou změnu závazku v podobě prodloužení trvání rámcové dohody upravené v jejím čl. 4 odst. /1/, a to v případě nevyčerpání celkové kupní ceny. V případě vyčerpání celkové kupní ceny, bude rámcová dohoda ukončena.